پشتی مبلی عربی
images/poshti1.jpg
تشک مسافرتی
+

تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی
رو بالشتی
+

رو بالشتی

فروش عمده رو بالشتی
زیرانداز مسافرتی
+

زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی ضدآب
پشتی مبلی
لیست قیمت مبل عربی راحتی زمینی در سایت شیک دکور که از سایت های همین تولیدی است ارائه شده است،این پشتی ها که به پشتی شاه نشین و مبل عربی سلطنتی مبل سلطنتی مصری، مبل خلیجی پشتی، مبلی مخمل عربی، پشتی مبل نما شیخ نسین معروف هستند در این تولیدی با انوع پارچه سفارشی قابل ارائه میباشد . فروش انواع مدل پشتی عربی در تبریز شیراز اصفهان تهران


 خرید انواع پشتی سنتی شاه نشین و خلیجی


مبل زمینی سنتی

 پشتی مبلی عربی انواع مدل پشتی عربی پشتی عرب نشین قیمت مبل عربی راحتی زمینی پشتی خلیجی تهران قیمت مبل خلیجی دوخت پشتی عربی قیمت پشتی خلیجی در اهواز پشتی خلیجی اصفهان
تولیدی ایده آل مبل یه مجموعه بزرگ تولید کننده پشتی های مبلی خلیجی و سنتی است، این مجموعه تولیدی با درآمیختن  ابتکار و هنر و تلفیق آن با نیاز مصرف کننده گان توانسته است یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان پشتی های معروف به مبل خلیجی در کشور باشد. با توجه به اینکه بیشتر خریداران پشتی خلیجی در مناطق عرب نشین اهواز و آبادان هستند،تولیدی ایده آل مبل در این مناطق نمایندگی فعال میپذیرد. همچنین در سال های اخیر خرید پشتی خلیجی و عربی توسط همسایگان عراقی زیاد است که تولیدی ایده آل مبل آمادگی خود را برای تولیدات عظیم صادارتی اعلام میدارد.
فروش پشتی خلیجی در تهران به صورت عمده ارسال از اصفهان ، همچنین اگر در شهر های دیگر هستید برای خرید پشتی سنتی و خلیجی در مشهد و شیراز و اصفهان و تهران با ما تماس بگیرید، شما میتوانید از بین صدها طرح و رنگ پارچه های ساتن و مخمل برای چایخانه ،قهوه خانه ،رستوران و منزل خود پشتی سنتی یا پشتی خلیجی سفارش دهید. سفارش شما کمتر از یک هفته قابل انجام است و به شهر شما ارسال میشود.
 پشتی خلیجی جدید با کیفیت و سبک ، پشتی عربی مبل نما با جای دست که فضای کمی از اتاق را اشغال کرده و زیبایی خاصی به دکوراسیون میبخشد، از مزیت های پشتی مبلی میتوان به سبک بودن و کم جا بودن آن اشاره کرد و قیمت مناسب تر آن  نسبت به مبلمان و از همه مهم تر اینه مبلمان منزل سالی یک الی دو بار نیاز به مبل شویی دارد که باید توسط شرکت های قالیشویی و مبل شویی متخصص انجام شود ولی پشتی های مبل نمایایده آل مبل به راحتی در منزل قابل شستشو ست


مبل خلیجی
مبل های خلیجی از جمله مبل های سنتی هستند که می توان عنوان پشتی را هم بر آن ها نهاد این مبل ها برخلاف مبل های دیگر بدون پایه می باشند ، تفاوتی هم که مبل خلیجی با پشتی های دیگر دارد این است که پشتی ها به طور معمول دو نفره یا سه نفره هستند در صورتی که این مبل ها بیشتر در ابعادی هستند که برای هشت نفر به بیشتر مناسب می باشند.
این مبل ها دور تا دور دیوار چیده می شوند و مخصوص پذیرایی از مهمان های زیاد است به طوری که هیچ مهمانی لازم نیست روی زمین بنشیند زیرا مبل خلیجی دارای ابعاد کافی است. همان طور که از نامش پیداست ابتکار طرح این نوع مبل ها از خلیج بر آمده است.
مزایای مبل های خلیجی
•    مناسب مهمان های زیاد
•    دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوع
•    جنس ضخیم و با دوام
•    قیمت بسیار مناسب نسبت به مبل ها و پشتی های دیگر
•    امکان خرید حضوری و اینترنتی
•    کمک به شیوه صحیح نشستن و حفظ سلامت ستون فقرات
قیمت مبل خلیجی
مبل های خلیجی با توجه به این که مناسب چه تعداد افراد هستند و در چه اندازه ای قرار دارند متفاوت است همچنین این که مبل ها از چه پارچه ها و ظرافت کاری هایی برخوردار هستند بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد مثلا مبل های ترمه دوزی شده ، گلیمی و سوزن دوزی شده دارای قیمت های متفاوت از هم می باشند ، معرق کاری نیز که ظرافت بسیار زیبایی محسوب می شود ممکن است بر روی برخی از انواع این مبل ها استفاده شود که بر قیمت آن‌ تاثیر می گذارد روش شستشوی این مبل های زمینی راحت بوده و مثل مبل شویی در منزل پر هزینه نیست. اگر می خواهید که ارزان ترین و در عین حال ماندگار ترین مبل خلیجی را خریداری کنید حتما باید به تولیدی های مبل معروف که در بین مردم و تولیدی های دیگر زبانزد هستند مراجعه کنید. بسیاری از دانش آموزان هنگام مطالعه از درد های شانه خود شکایت می کنند با وجود مبل خلیجی دیگر لازم نیست نگران این درد ها باشید زیرا هنگامی که شانه های خود را به این مبل ها تکیه می دهید آن ها در تناسب با هم قرار گرفته و دیگر درد نمی گیرد و این یعنی سالم بودن کالا که در کنار قیمت پایین آن جزو ناب ترین ها می شود.
مراجعه به تولیدی هایی که از لحاظ کیفیت و تنوع در طرح ها تک می باشند می تواند بهترین نوع مبل های زیبای خلیجی را نصیب شما کند.
مبل خلیجی ارزان
شهر هایی مانند اصفهان ، یزد و فارس از عمده شهر هایی هستند که در آن ها تولیدی های مبل خلیجی بسیار زیاد یافت می شود اما برخی از این تولیدی ها محبوب تر از بقیه می باشند اگر به این تولیدی ها مراجعه کنید می توانید از تکیه گاهی عالی برخوردار شوید ، حتی می توانید با شماره هایی که این تولیدی های معروف در سایت قرار داده اند تماس گرفته و با کارشناسان مجرب آن صحبت کنید تا بهترین مشاوره ها را با توجه به ابعاد منزلی که دارید به شما بدهند.

مبل خلیجی از مبل های سنتی مردمان خلیج است که در شهر های اصفهان و یزد هم تولید می شود و به نام های دیگری همچون پشتی سنتی شاه نشین هم معروف است. ، تولیدی ها این مبل ها را در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می کنند تا جوابگوی نیاز های هر سلیقه ای باشد همچنین این که مبل ها چند نفری باشد و چه ابعادی از منزل را بپوشاند کاملا سلیقه ای است ولی معمولا دور تا دور خانه را فرا می گیرد.
قیمت بسیار مناسب این مبل ها نسبت به مبل های دیگر و طرح های خاص و نابی که دارند  باعث استقبال از آن ها شده است.

مبل زمینی سنتی
lمبل زمینی
lمبل زمینی
 مبل سنتی
 مبل خلیجی
مبل زمینی
پشتی خلیجی زمینی
مبل زمینی
lمبل زمینی
lمبل زمینی
lمبل زمینی
lمبل زمینی
پشتی سنتی زمینی
lمبل زمینی
lمبل زمینی


همتا

نام دارنده سایت


پشتی مبلی عربی

ایده آل مبل تولید کننده انواع پشتی خلیجی و سنتی مبل نمای شیخ نشین و منسوجات پارچه ای خانه، پشتی های مبل نما یا مبلی سنتی 

سایر وب سایت های این تولیدی
پشتی خلیجی

پشتی سنتی و خلیجی روشا دکور


جدید ترین مدل های کار شده در سال 99


 مبل خلیجی
خرید اینترنتی مبل خلیجی
تشک پشتی عربی
کناره مبلی مبل جلسه عربی
مدل پشتی مخمل

مبل عربی زمینی

عکس مبل خلیجی جدید
بالش عربی
جدیدترین مدل پشتی مبل نما
کاناپه عربی

رفوگری فرش در تهران

شستشوی تشک خوشخواب

کاور مبل تهران
مبل شویی در منزل تهرانپارس

پشتی مبلی زمینی
فروش پشتی سنتی در تهران بالشت پشتی

مبل زمینی راحتی
مبل ال عربی مدل پشتی خلیجی

پشتی خلیجی زمینی

قیمت مبل عربی راحتی زمینی مبل خلیجی سلطنتی
پشتی جدید و شیک پشتی طرح مبل تشک و پشتی خلیجی قیمت پشتی خلیجی
دوخت پشتی عربی مبل عربی سنتی پشتی شیخ نشین عرب نشین فروش پشتی خلیجی در تهران خرید اینترنتی پشتی خلیجی مدل پشتی و کناره خلیجی مبلمان عربی