...
قالیشویی فرش دستباف تهران
در این مطلب می خواهیم به سوال خیلی از شما عزیزان پاسخ گوییم، اینکه عملیات شستشوی فرش در قالیشویی چگونه انجام می شود؟

قالیشویی نوآوران نانو بهترین قالیشویی فرش دستباف تهران برای شستشوی فرش دستباف و گل ابریشم، بهترین قالیشویی مخصوص فرش ابریشمی یا گل ابریشم دستباف و ماشینی . فرش های دستباف از جمله فرش های حساس می باشند که شستشوی آن ‌ها معمولاً به صورت دستی انجام می گیرد. حداقل برای اولین بار که می خواهید آن ها را تمیز کنید، باید این گونه آن ها را به بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران بسپارید. شستشوی فرش دستباف در تهران تخصص ماست.
قالیشویی ها با مواد تثبیت کننده رنگ و جرم گیره طبیعی بهتر از سایرین می توانند اقدام به شستشوی فرش های شما کنند. بهترین قالیشویی فرش دستباف تهران، معروف ترین و شناخته شده ترین آن ها می باشد. این قالیشویی ها فرش های دستباف و گل ابریشم شما را با دقت تمام تمیز می کنند. به طوری که به تار و پود حساس و رنگ آن آسیب وارد نشود.
هزینه ای که این قالیشویی ها در قبال زحمات فراوان خود از افراد دریافت می‌ کنند بسیار پایین است. در برخی روزهای خاص می توانید از تخفیف های فوق العاده زیاده آنان برخوردار شوید این روزها شامل برخی از اعیاد مذهبی و روزهای ویژه دینی می باشد

روش شستشوی فرش دستباف در قالی شویی ها
یکی از دلایل بسیار مهمی که باید در شستشوی فرش دستباف و ابریشمی خود را به قالیشویی های معتبر مانند بهترین قالیشویی فرش دستباف تهران بسپارید، این است که این افراد روش شستشوی این نوع فرش ها را به خوبی می دانند. روش این مراکز به این صورت است که در ابتدا فرش دستباف شما را با آب ولرم متمایل به سرد خیس می کنند. حتماً باید دمای آب کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد باشد، زیرا رنگ فرش دستباف حساس بوده و ممکن است دچار تغییر گردد.
در مرحله دوم روی قسمت های مختلف خیس شده قالی مقداری تثبیت کننده رنگ میریزند و مواد شستشو را روی آن اضافه می کنند.
بعد با استفاده از پارو و طی های مخصوص اقدام به شستشو می کنند. این افراد برای شستشوی فرش دستباف و گل ابریشم تا حد امکان از فرچه استفاده نمیکنند زیرا ممکن است تار و پود حساس فرش دستباف دچار دگرگونی و یا از دست دادن رنگ شود

مراکز شستشوی فرش دستباف در تهران جزو بهترین قالیشویی های کشور می باشند. این مراکز در قبال کمترین هزینه ممکن می توانند فرش دستباف شما را با مواد به روز شستشو دهند. استفاده از تثبیت کننده رنگ و مواد شوینده متناسب از ویژگی‌ های این قالیشویی ها می باشد.

تلفن تماس 09195340864‬ برای هماهنگی خدمات قالیشویی در تهران

اکثر صاحب خانه ها به دنبال خدمات شستشوی فرش دستباف در قالیشویی نیستند زیرا فکر می کنند جاروبرقی کافی است. اما آنها نمیدانند، در حالی که فرش دستباف  آنها ممکن است روی سطح تمیز به نظر برسد، اما پر از ذرات میکروسکوپی است. همچنین هر چه بیشتر فرش را جاروبرقی بکشند پیرتر و فرسوده تر می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، تنها راه برای بازگرداندن آن به شکوه سابق، شستن فرش دست باف است. به این ترتیب، داخل و خارج آن کاملا تمیز می شود. اما آیا می توانید فرش خود را در خانه شامپو بزنید و بشویید؟ بله، شما می توانید، اما اکثر مردم نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند چون این کار علاوه بر اینکه زحمات زیادی دارد ممکن است باعث ایجاد دردسر هم بشود چون فرش ها دارای انواع مختلفی هستند و نحوه تمیز کردن ان ها متفاوت است. 

 اگرچه ممکن است متوجه کثیف بودن فرش خود نشوید،اما پس از کثیف شدن آن، پنهان کردن لکه‌ ها سخت خواهد بود. در حالت ایده آل،  شستشوی فرش های دست باف باید به طور حرفه ای توسط خدمات قالیشویی در تهران انجام شود. 

خدمات شستشوی فرش دستباف در تهران

برای برخی، شستشوی فرش دست بافت و ایده بالا زدن آستین ها و انجام پروژه آخر هفته در خانه ممکن است جذاب به نظر برسد. اما در حالی که کارهایی مانند کاشت چند گل یا آزمایش یک تکنیک رنگ آمیزی جدید از Pinterest ممکن است سخت باشد ولی اگر به درستی انجام نشود مشکلات زیادی ایجاد نمی کند، واقعیت این است که دلایل زیادی وجود دارد که شما نباید فرش خود را به تنهایی تمیز کنید.
در متن زیر به چند مورد اشاره میکنیم که چرا باید شستن قالی های دست باف را به متخصصین بسپارید 

1.شامپو زدن بیش از حد

این درست است که شما می توانید کارهای بسیار خوبی انجام دهید، اما در این مورد، ما در مورد شامپو ("صابون") استفاده شده روی فرش صحبت می کنیم. ما متوجه شده‌ ایم که بسیاری از افرادی که شستن فرش دست باف خود را انجام می‌ دهند، این اشتباه مبتدی را مرتکب می‌ شوند. آنها نه تنها شامپوی زیادی را در طول فرآیند تمیز کردن می‌ زنند، بلکه آنچه را که استفاده می‌ کنند به‌ درستی آبکشی نمی‌ کنند. مواد شیمیایی باقیمانده می توانند به قالی دست باف شما آسیب برسانند و بقایایی را در پشت خود باقی می گذارند که فرش شما را به یک آهنربای کثیفی تبدیل می کند. ما در قالشویی در تهران از محصول مناسب فرش شما به مقدار مناسب استفاده می کنیم و محل را به خوبی آبکشی می کنیم. این فقط راه درست مراقبت از فرش است!

2.خیس شدن بیش از حد

خیس کردن فرش شما در آب راه حلی برای تمیز کردن سطح ان نیست. اگر آب بیش از حد مصرف شود، نه تنها در معرض خطر ایجاد مشکلات کپک به خانه خود هستید (که رطوبت اضافی برای مدت طولانی قبل از خشک شدن در زیر سطح قرار می گیرد!)، بلکه ممکن است شاهد جمع شدن فرش خود نیز باشید. و فرش شما از لبه ها یا درزها شروع به پاره شدن می کند. قالیشویی در تهران از روش شستشوی مناسبی استفاده می‌کند که باقیمانده‌ ها را از فرآیند تمیز کردن فرش پاک می‌ کند و به‌ سرعت خشک می‌ کند – معمولاً پس از نیم روز زمان برای کمک به خشک کردن، بسته به شرایط بیرونی، تهویه هوا یا گرما نیاز است ، اما جریان مداوم هوا به کوتاه شدن مدت زمان فرآیند خشک کردن کمک می کند. اگر در زمان تمیز کردن و بعد از تمیز کردن پنکه های سقفی برای تسریع روند کار داشته باشید، هرگز ضرری ندارد در نظر داشته باشید که همه این نکات برای خدمات مبل شویی در منزل هم صدق میکند.

3.استفاده بیش از حد از خوشبو کننده ها

علاوه بر شستشوی فرش دستباف خود، می‌ خواهید که بهترین بوی خود را برای مهمانان داشته باشد. قطعا، شما نمی‌ خواهید که کف اتاقتان بوی فلافل بدهد و حیوان خانگیتان بعد از بازی روی آن غلط بزند. با این حال، بو کردن فرش شما ممکن است بوها را بپوشاند، اما راه حل یا جایگزینی برای تمیز کردن نیست. پودر در الیاف فرش شما گیر می کند و در نتیجه فرشی نامرتب و کسل کننده به نظر می رسد. استفاده بیش از حد از این پودر باعث ایجاد تجمع می شود و به خصوص اگر نتوانید آنها را با جاروبرقی خود پاک کنید.

گارانتی ها

ضمانت‌ های بسیاری از تولیدکنندگان فرش مستلزم این است که فرش به صورت حرفه‌ ای تمیز شود تا اعتبار آن حفظ شود. قبل از رفتن و انجام این کار، حتماً ضمانت‌ های سازنده خاص خود را بررسی کنید و در صورت شک با یک متخصص تماس بگیرید. این می تواند شما را در هزینه های طولانی در مدت طولانی صرفه جویی کند!

دفعه بعد که فکر کردید ماشینی اجاره کنید یا همه محصولات فرششویی بدون نسخه خود را عرضه کنید، در نظر داشته باشید که با ما تماس بگیرید. در در قالیشویی در تهران، ما مشتاق هستیم که بهترین تجربه را به مشتریان خود ارائه دهیم و خانه شما را به مکانی واقعی برای راحتی تبدیل کنیم. به عنوان بخشی از تعهد خود به تعالی، از جدیدترین فناوری تمیز کردن فرش شما برای لکه‌ ها یا بوها استفاده می‌ کنیم و حتی آن مناطق پر رفت و آمد را با یک سیستم تمیز کردن استخراج پیشرفته زنده می‌ کنیم. وقتی کارمان تمام شد، یک بازرسی نهایی کامل انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم که شما راضی هستید. بگذارید  نواوران نانو نگرانی تمیز کردن فرش های شما را از بین ببرد!

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات قالیشویی در تهران

همتا